کامران

نظرات شخصی

کامران

نظرات شخصی

۵ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

مهر پاکان در میان جان نشان// دل مده الا به مهر دلخوشان

کوی نومیدی مرو، امیدهاست// سوی تاریکی مرو خورشیدهاست

دل تو را در کوی اهل دل کشد// تن تو را در حبس آب و گل کشد...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۳۹
ح م کامران نیرومند

از دولت فعلی بابت برجام و زحمتی که برای آن کشیدند متشکرم، هرچند تحریمهای بانکی رفع نشد و سرمایه گزاری خارجی دچار اشکال است. امیدوارم که رییس فعلی عوض شود تا موضع قدرتهای استکباری تغییر کند، در دوران گذشته هم این تجربه را داشتیم هر وقت این طرف با قدرت پیش رفت آن طرف عقب نشست و گر محک تجربه آید به میان// سیه روی شود هر که در و غش باشد..

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۸:۴۲
ح م کامران نیرومند

نمیدانم! از تمام خبرهایی که راجع به معدن زغال سنگ آزادشهر پخش شد همین یک کلمه نا گفته شنیده شد و ...

امداد و نجات حرف مفت مسؤولان لاکردار است، افرادی که با پارتی بازی حقوق بگیر دولت شده اند و در خبر مسؤول نامیده میشوند و بی مسؤولیت ترینها هستند. ای جماعت بی شرف اگر نمیدانید بگویید: « نمیدانم».

۳۵ نفر کشته شدند و ۷۰ نفر مصدوم، البته این اعداد آمار قطعی نیست...

در جاهای مختلف که حوادثی واقع میشود یک حرف جالب توجه از طرف مسؤولین گفته میشود که ای مردم امروز و فردا تعطیل است و مردم بیشتر احتیاط کنند، واقعا که امداد و نجات چه ربطی به تعطیلی دارد مردک، سیل و زلزله و انفجار معدن را بفرمایید در تعطیلی واقع نشوند... شما که فکر میکنید مردم تعطیل هستند و در تعطیلی نباید گرفتار حادثه شوند بروید کنار که باد می آید و شما را از بالا پایین خواهد کشید...

ادعای آمار در دولتهای مختلف بود و الان هم هست، ولی این آمار همیشه اشکال داشت و نتیجه اش باعث عدم اطمینان در لایه های مختلف اقشار مردم شده است. آخر الامر دعا باید کنیم، دعا میکنم آنهایی که آمار میدهند آمار درست بدهند و افرادی که در معدن گیر افتاده اند زنده باشند و تعدادشان آن آمار اولیه نباشد...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ ارديبهشت ۹۶ ، ۰۰:۰۹
ح م کامران نیرومند

اول: من در اغلب انتخابات از سال ۷۶ تا حالا شرکت کردم و تا کنون هم آنهایی که منتخب شدند به آنچه که وعده دادند کامل عمل نکردند به بهانه های مختلف.

اما بعد: امسال هم انتخابات داریم و خیلی هم مهم است، آدمهای خوبی هم کاندیدا شدند و خوش به حال ما، نمیدانم آیا برای اولین بار رییس فعلی انتخاب میشود یا نه؟! البته اول انقلاب در یک سال چند رییس جابجا شدند به دلیل برکناری یا ترور.

وضع الان کشور به یک انقلاب دیگر نیاز دارد، وعده و وعیدهای کاندیدا ها روی بهبود وضع اقتصادی متمرکز است. بله به یک انقلاب اقتصادی نیاز داریم، آیا این اشخاص که از اول پدیدار شدن جمهوری اسلامی صاحب سمت بودند و تجربه های فراوانی هم دارند میتوانند به وعده های خود عمل کنند؟

یکی از بدترین معضلات که سال به سال بدتر شده معضل پارتی بازی است. اگر پارتی نداشته باشی جایی استخدام نمیشی چه در ارگانهای دولتی و چه خصوصی. بیایید شفاف سازی کنید! اگر یکی دوتا گردن کلفت سفارشت نکنند حالا هرچقدر بچه خوب و زرنگ و امانتدار هم باشی باز ول معطلی! حتما دنبال پارتی باشید و دم وکیل مجلس و امام جمعه و ... را ببینید و برای دین و اعتقاد و انقلابی بودن از اینها نمره خوب بگیرید و رشد کنید تا خودتان هم مرجع گزینش سایرین شوید. بله پیش به سوی مافیای بازار کار تا کارت زار نشود!

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۶:۱۳
ح م کامران نیرومند

امنیت چه بهانه خوبی برای ترساندن مردم است، قضیه انتخابات و مناظره زنده یا مرده هم بهانه خوبی بود. بله خدا را شکر که در ایران جنگ داخلی مسلحانه نداریم و از این بابت نیروهای امنیتی کار خودشان را بلد هستند، آقایون سیاست باز از وزیر تا وکیل کمی هم به فکر امنیت شغلی و امنیت غذایی و امنیت ذهنی مردم باشید، شما داد امنیت سر میدهید و از همین طریق خواسته یا ناخواسته آنهایی را که دنبال ناامنی هستند تحریک میکنید... حرف زدن به اندازه، کار باید کرد...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ ارديبهشت ۹۶ ، ۱۳:۰۸
ح م کامران نیرومند